Poznaj nas bliżej

Niezawodni, odpowiedzialni, pełni pomysłów i elastyczni!
I TO WCIĄŻ NIE WSZYSTKO!

Czego Możesz się po nas spodziewać?

W grupie Freak Frak wszyscy przyjęliśmy wspólny fundament, na którym opieramy naszą pracę i relacje z innymi. Tym fundamentem jest nasza wiara i wartości z niej wypływające.
Jesteśmy Ci oddani i służymy Ci, zawsze pamiętając, że to my jesteśmy dla Ciebie a nie odwrotnie.
Sumienność i uczciwość, którymi się kierujemy dają Ci jasne i przejrzyste warunki współpracy oraz pewność, że nie nawalimy.

Kultura naszej pracy wyraża się na pierwszym miejscu w trzeźwości, która umożliwia nam sprawowanie opieki nad całością zabawy, tak, aby sprawy nie wymknęły się spod kontroli.

Chcemy jak najlepiej przedstawić Ci to w jaki sposób pracujemy, jak wyglądają imprezy, które prowadzimy i co można z nami zrobić. Dlatego jeśli to wszystko co znajdziesz na tej stronie wyda Ci się interesujące zachęcamy do kontaktu z nami i umówienia się na spotkanie.

Zwykle trwa ono 1 – 1,5 godziny. W tym czasie mamy możliwość przedstawienia i opowiedzenia tego wszystkiego czego nie da się przekazać przez Internet oraz odpowiedzenia na każde Twoje pytanie. Jesteśmy zwolennikami ustalania warunków współpracy właśnie podczas takich spotkań ponieważ możemy w ich czasie zorientować się w tym co Cię kręci i w czym czujesz się najlepiej. Ty z kolei masz sposobność aby poznać człowieka, który może będzie pełnił tę niezwykle ważną rolę podczas Twojej imprezy.

W kontakcie z Tobą zawsze postępujemy z poszanowaniem godności i prywatności oraz z wielkim szacunkiem. Mamy jednak uszy i oczy szeroko otwarte. Słuchamy tego co mówisz, obserwujemy Cię, dopytujemy. Jesteśmy dociekliwi w poznawaniu Ciebie i Twoich potrzeb. Wszystko po to żebyśmy mogli zaproponować Ci to czego naprawdę potrzebujesz – ani mniej ani więcej. Jesteśmy równocześnie otwarci na wszelkie pytania, sugestie, propozycje i pomysły – to nakręca nas jeszcze bardziej!

W naszej pracy kierujemy się poczuciem dobrego smaku i kultury bycia. Bezpiecznie przy nas mogą się czuć również wszyscy goście ponieważ żadnego z nich nie wyciągniemy na środek, aby inni bawili się jego kosztem. Podpisujemy się pod tekstem piosenki „nie rób drugiemu tego, czego Ty nie chcesz sam” a zabawy które prowadzimy dają radość wszystkim, integrują, pobudzają kreatywność i są twórcze.

Poznaj Wodzirejów!

Każdy z nas jest całkiem inny, a jednocześnie wszyscy razem 

tworzymy wspaniałą spójną ekipę! 

Dowiedz się więcej o każdym z nas przewijając nasza galerię

 i zdecyduj, z kim chciałbyś współpracować!

Powrót na górę